\ ביה''ס למחול • מתנ״ס תל מונד

ביה''ס למחול

"ריקוד הוא השפה הנסתרת של הנשמה"   מרטה גראהם

ביה"ס למחול שפועל זו השנה ה- 23 מתחדש, מתעדכן, מתרענן ומזמין אתכם להצטרף אל משפחת המחול שלנו.

בית הספר למחול הוא המוביל באזור ומקנה לתלמידיו את כל היסודות והכלים להתפתחותו של רקדן -

פיזיים וריגשיים, כאשר דרך העבודה הינה שילוב של חינוך ואומנות, קהילתיות ומקצועיות, 

כשההנאה היא חלק בלתי נפרד מן הלימוד עצמו.

שיעורי המחול מתקיימים באולמות סטודיו מקצועיים.

 

 

תלמידי ביה"ס :

ילדים - גילאי 4-11

נוער - גילאי 12-18

בוגרים - 18 ומעלה.


מסלול בחירה לכיתות ג'-ד'

התלמידי רשאים לבחור 2 שיעורים לפחות מתוך האפשרויות:קלאסי, מודרני, טרם ג'אז, סטפס, מחול ישראלי.

* כל סגנון נלמד פעם בשבוע (מלבד מחול ישראלי - פעמיים בשבוע).

 

מסלול בחירה לכיתות ה' - י"ב'

מסלול 1 - שיעורי בחירה

תלמידי מסלול זה רשאים לבחור מינימום 2 שיעורים מתוך האפשרויות: קלאסי, מודרני, ג'אז, היפ הופ, סטפס, מחול ישראלי.

* כל סגנון נלמד פעם בשבוע (מלבד מחול ישראלי - פעמיים בשבוע).

 

מסלול מצוינות ייחודי

לכיתות ז'-י"ב - שיעורי מצוינות

בבלט קלאסי ומחול מודרני,

שיעור פוינט ושיעורי מתיחות וגמישות (ו'-י"ב)

 

מסלול 2 - מוגבר

מסלול מכוון ומכין לקראת להקות "נוע" - סדנא ולהקת נוע.

מתוך משתתפי מסלול זה ייבחרו ע"י צוות המורים התלמידים המתאימים ביותר לעלות לטרום סדנא.

תלמידי מסלול זה ישתתפו ב- 3 שיעורי חובה: קלאסי, מודרני,  כבחירה: סטפס, מחול ישראלי, היפ הופ, ג'אז לירי, ג'אז.

* כל סגנון נלמד פעם בשבוע (מלבד מחול ישראלי - פעמיים בשבוע).

לקבוצה ז' ומעלה קלאסי מרמה 2 ומעלה ירקדו 2 שיעורי קלאסי 

מערכת שיעורי המחול- תש"פ 2019-2020

 

 יום א'

ברייקדאנס/                   LifeDance- נשים

לאון/ יפעת

סטודיו למעלה

ג'אז לירי-

נעמה גלבוע

סטודיו רבין

מחול ישראלי- אביב

מעיין יצחקי

במה

קלאסי

ורד

(אינה)

סטודיו שפרינצק

ברייקדאנס

א'-ד'                

15:45-16:30

 

אפרוחים  (ד'-ה')

15:00-16:30

 

 

ג'אז לירי

ז'-ח'

16:30-17:30

 

עלעלים (ב'-ג')

16:30-17:30

קלאסי  

ד'-ה' 1

16:30-17:30

ג'אז לירי

ה'-ו'

17:30-18:30

 

נעורים (ו'-ז')

17:30-19:00

                               

קלאסי

ו'-ט' 3

17:30-18:30

ג'אז לירי

סדנא+ להקה נוע- בחירה

18:30-19:45

 

 

ייצוגית (ח'-י"א)

19:00-20:30

 

קלאסי

ו'-ח' מצוינות 

18:30-19:30

 

ג'אז לירי-

בוגרים

20:00-21:15

בוגרים

20:30-23:00

                           

קלאסי

ה'-ט' 2

19:30-20:30

LifeDance- נשים

20:15-21:45

 

 

קלאסי

מתיחות וגמישות

20:30-21:30

 

 

 

יום ב'

מודרני

אפרת רובין

סטודיו למעלה

סטריט ג'אז-

     דיקלה גריידי-רוז

סטודיו רבין

היפ הופ/ קלאסי

חן/ נעמה

 במה

סטפס –

 מיכל ישראלסתם

שפרינצק

 

 

היפ הופ

 ג'-ד'    

15:00-16:00

 

מודרני

 ו'

16:00-17:00

 

היפ הופ 

ד'- ה'

16:00-17:00

סטפס   ג'-ו' מתחילים

16:00-17:00

 

מודרני

 ז'

17:00-18:00

סטריט ג'אז

ג'-ד'

17:00-18:00

היפ הופ

ח'-ט'

17:00-18:00

סטפס ה'-ז'

17:00-18:00

 

סדנא נוע

18:00-19:15

סטריט ג'אז

ה'-ו'

18:00-19:00

להקה נוע

18:00-19:15

 

להקה נוע

19:30-20:45

סטריט ג'אז

ז'-ח'

19:00-20:00

סדנא נוע

19:30-20:45

 

 

 

יום ג'

טרום בלט/  

 LifeDance- נשים

 עדי/ יפעת

סטודיו למעלה

סטריט ג'אז-

דקלה גריידי-רוז

סטודיו רבין

 

גן טרום חובה+ חובה 1  שנה א'

 15:45-16:30

 

 

 

גן טרום חובה+ חובה 2 שנה א'

16:30-17:15

 

 

 

גן טרום חובה+ חובה

 שנה ב'

17:15-18:00

 

 

 

א'-ב'- טרום בלט

18:00-18:45

 

 

 

LifeDance- נשים

20:15-21:45

סטריט ג'אז

מצוינות

19:15-20:45

 

 

 

 

יום ד'

קלאסי-

ורד פריצקי

(אינה)

 

סטודיו למעלה

מודרני/ מחול ישראלי- אביבים

אפרת/ מעיין

במה

מיוזיקלס

עדי רוזן

 

 

שפרינצק

 

**פשוט לרקוד (בוקר)

 9:30-11:00

 

 

 

 

קלאסי

ו'-ח' מצוינות 

16:00-17:00

מודרני

ו'-ז' מצוינות

15:00-16:30

מיוזיקלס

ה'-ו'

16:00-17:00

 

קלאסי

ה'-ח' 2

17:00-18:00

מודרני

ח'-ט' מצוינות

16:30-18:00

מיוזיקלס

ג'-ד'

17:00-18:00

 

סדנא נוע

18:00-19:15

להקה נוע

18:00-19:15

מיוזיקלס

ז'-ח'

18:00-19:00

 

להקה נוע

19:30-20:45

סדנא נוע

19:30-20:45

מיוזיקלס

ט'-י"א

19:00-20:00

 

 

אביבים

21:00-23:00

 

 

 

 

יום ה'

 

מודרני/ רפרטואר

אפרת/ מורה מתחלף

 

סטודיו למעלה

היפ הופ-

חן וענונו

 

סטודיו רבין

קלאסי-

ורד פריצקי

(מרינה)

סטודיו שפרינצק

מחול ישראלי-

לי טוויג

 

רב תכליתי

 

 

 

 

מודרני

ח'-ט'

15:30-16:30

היפ הופ

 ו'

16:30-17:30

קלאסי

ד'-ה' 1

16:00-17:00

ניצנים (גן-א')

16:00-17:00

מודרני

ה'

16:30-17:30

היפ הופ  

י'-י"א

17:30-18:30

קלאסי

ו'-ח' מצוינות

17:00-18:00

עלעלים   (ב'-ג')

17:00-18:00

מודרני

בוגרות

17:30-19:00

היפ הופ 

ז'

18:30-19:30

קלאסי

פוינט מצוינות

18:00-19:00

אפרוחים  (ד'-ה')

18:00-19:00

רפרטואר-                      להקות נוע בחירה

19:00-20:30

היפ הופ 

ט'-י'

19:30-20:30

קלאסי

ו'-ט' 3

19:00-20:00

נעורים (ו'-ז')

19:00-20:00

 

 פיוז'ן                    ז' ומעלה+                    להקות נוע בחירה

20:30-21:45

קלאסי

בוגרות

20:00-21:15

ייצוגית (ח'- י"א)

20:00-21:00

 

 

 

 

 

יום ו'

 

LifeDance- נשים- יפעת מאירי

08:15-09:45- סטודיו למעלה

 

מודרני מתקדמים-  בוגרות (צבא ומעלה)-  אפרת רובין

 11:00-13:00 - סטודיו למעלה

 

 

 

 

 

 

 

 

להרשמה לביה"ס למחול יש להוריד טופס רישום למחול ולשלוח בפקס או במייל למתנ"ס : 

פקס - 09-7777601   מייל - rishum@telmond.matnasim.co.il

 

 

 

 

 

 

תמונת מופע: ביה"ס למחול - רשימת המורים המלמדים חוג

ביה"ס למחול - רשימת המורים המלמדים

ביה''ס למחול
פרטים נוספים
אחר
רביעי, 01 אוגוסט 2029 00:00
תמונת מופע: תכנית העשרה שנתית לכיתות א' - י"ב' חוג

תכנית העשרה שנתית לכיתות א' - י"ב'

ביה''ס למחול
פרטים נוספים
אחר
חמישי, 01 אוגוסט 2030 00:00
תמונת מופע: טרום בלט ותנועה יצירתית - מיועד לגילאי הגן חוג

טרום בלט ותנועה יצירתית - מיועד לגילאי הגן

ביה''ס למחול
פרטים נוספים
סטודיו מתנ"ס
חמישי, 05 ספטמבר 2030 16:30 + 1 תאריכים
תמונת מופע: היפ הופ - כיתות ה' י"ב' חוג

היפ הופ - כיתות ה' י"ב'

ביה''ס למחול
פרטים נוספים
סטודיו רבין
חמישי, 05 ספטמבר 2030 16:30
תמונת מופע: בלט קלאסי - כיתות ג' - י"ב חוג

בלט קלאסי - כיתות ג' - י"ב

ביה''ס למחול
פרטים נוספים
מתנ״ס תל מונד
ראשון, 06 אוקטובר 2030 00:00
תמונת מופע: ג'אז לירי - ה' ומעלה חוג

ג'אז לירי - ה' ומעלה

ביה''ס למחול
פרטים נוספים
סטודיו רבין
שני, 04 נובמבר 2030 18:00
תמונת מופע: ברייקדאנס - בנים  - א' ומעלה חוג

ברייקדאנס - בנים - א' ומעלה

ביה''ס למחול
פרטים נוספים
אולם רב תכליתי במתנ"ס
שלישי, 05 נובמבר 2030 16:15
תמונת מופע: מחול מודרני - כיתות ה'-י"ב חוג

מחול מודרני - כיתות ה'-י"ב

ביה''ס למחול
פרטים נוספים
סטודיו מתנ"ס
שלישי, 05 נובמבר 2030 18:20
תמונת מופע: סטפס - כיתות ג' ומעלה חוג

סטפס - כיתות ג' ומעלה

ביה''ס למחול
פרטים נוספים
מתנ״ס תל מונד
רביעי, 06 נובמבר 2030 13:00
תמונת מופע: להקות ״נוע״ חוג

להקות ״נוע״

ביה''ס למחול
פרטים נוספים
היכל התרבות תל מונד
שלישי, 12 נובמבר 2030 15:15
תמונת מופע: מחול בוגרים - 18 ומעלה חוג

מחול בוגרים - 18 ומעלה

ביה''ס למחול
פרטים נוספים
סטודיו מתנ"ס
רביעי, 13 נובמבר 2030 09:30
תמונת מופע: להקות מחול ישראלי "אביב" ילדים ובוגרים חוג

להקות מחול ישראלי "אביב" ילדים ובוגרים

ביה''ס למחול
פרטים נוספים
אחר
חמישי, 14 נובמבר 2030 00:00 + 1 תאריכים
תמונת מופע: סטריט ג׳אז - כיתות ג’-י”ב  חוג

סטריט ג׳אז - כיתות ג’-י”ב 

ביה''ס למחול
פרטים נוספים
סטודיו רבין
ראשון, 17 נובמבר 2030 19:00
מערכת כרטיסים מערכת למכירת כרטיסים